Kargo ve Teslimat - deprem.com.tr
Sitemiz Test Modundadır. Siparişler Geçersiz Sayılacaktır.

Kargo ve Teslimat - deprem.com.tr

Kargo ücretiniz ne kadar?
Deprem.com.tr üzerinde 150 TL üstünde verilen siparişlerde kargo bedeli tahsil edilmemektedir. 150 TL altında olan siparişlerden 7 TL kargo ücreti alınmaktadır. Bu ücret sipariş verme işlemi sırasında hesabınıza yansıtılmaktadır.
Kargom ne zaman ulaşır?
Satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşma süresi, bulunmuş olduğunuz il veya ilçenin mesafesine göre değişmektedir. Siparişlerinizi, "Siparişlerim" sayfasından kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sayfasındaki kargo no ile kargo sitesinden kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Siparişimin teslimat adresini/alıcı kişiyi değiştirebilir miyim?
Siparişinizin statüsünü “Siparişlerim” sayfasından kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “İnceleniyor” statüsünde ise teslimat adresini/alıcı kişiyi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için  info@deprem.com.tr  adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Teslimat adresimi/alıcı kişiyi değiştirdim. Ne yapmam gerekir?
Adresinizi değiştirdikten sonra güncel adres bilginizi kargo şirketine iletebilmemiz için "Canlı Destek Hattı"na ulaşabilir ya da info@deprem.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0850 460 16 16